PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

O BANKU - BZ WBK


Bank Zachodni WBK to jeden z największych i najbardziej nowoczesnych polskich banków, lider rynku w zakresie usług elektronicznych i poziomu zabezpieczeń. Oferuje szeroką paletę nowoczesnych produktów i usług finansowych. BZ WBK  ceni czas Klientów, dlatego sprawy załatwia się szybko i bez zbędnych formalności.

Dostępność, łatwość obsługi i bezpieczeństwo, to priorytety Banku.


BZ WBK należy do liderów rynku. Powstał w 2001 r. wyniku połączenia Banku Zachodniego i Wielkopolskiego Banku Kredytowego, a jego siedzibą jest Wrocław. BZ WBK jest zaufanym partnerem dla Twoich inwestycji - jego kapitały przekraczają 5 miliardów złotych, a aktywa wynoszą ponad 57 miliardów złotych. Posiada również udziały w podmiotach zależnych i stowarzyszonych.

Bank oferuje szeroką paletę unikalnych produktów i usług finansowych. W BZ WBK można liczyć na wygodne i oferowane na korzystnych warunkach konto osobiste oraz kartę kredytową, założyć konto oszczędnościowe o korzystnym oprocentowaniu, skorzystać z nisko oprocentowanych kredytów, zainwestować gotówkę w lokaty i produkty strukturyzowane. Każda z tych usług została stworzona, aby ułatwić Klientom zarządzanie codziennymi finansami na atrakcyjnych warunkach.

Niezależnie od tego jaki produkt się wybiera, zawsze można skorzystać z profesjonalnego wsparcia doradców BZ WBK – osobiście w placówce, telefonicznie czy przez Internet. Każdego dnia bank zapewnia szybką i wygodną obsługę w dużej, liczącej ponad 500 placówek, sieci placówek oraz każdym z ponad tysiąca bankomatów. Znaleźć je można przy Oddziałach i wszędzie tam, gdzie załatwia się codzienne sprawy – w marketach i centrach handlowych.

Dostęp do zgromadzonych pieniędzy ułatwiają nowoczesne usługi elektroniczne BZWBK24. Dzięki nim Bank jest zawsze na wyciągnięcie ręki 24 godziny na dobę – przez telefon, Internet i sms. Usługi BZWBK24 pozwalają w sposób błyskawiczny i przystępny zarządzać finansami i korzystać z najnowszych rozwiązania technologicznych.

Wybierając BZ WBK Klient otrzymuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i szereg unikalnych usług w nowoczesnej, przyjaznej formie.

 

Bank Zachodni WBK Spółka Akcyjna

z siedziba we Wrocławiu, Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego prowadzonego przez Sad Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000008723,

NIP 896005673, kapitał zakładowy 730 760 130 zł w całości opłacony 

 

Kod SWIFT BZ WBK – WBKPPLPP

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:

Telefon:

Miejscowość:

DORADZAMY BEZPŁATNIE W CAŁEJ POLSCE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na zasadach określonych w regulaminie.

REKLAMA

Porównywarka kredytów

Porównywarka kredytów

Sprawdź dokładne raty kredytów w czołowych bankach.

Zdolność kredytowa

Oblicz zdolność kredytową

Oblicz szacunkowo jaki dochód będzie wymagany przez banki przy wskazanej kwocie kredytu.

Jakie dokumenty?

Jakie dokumenty

Zobacz jakie dokumenty będą wymagały banki od Ciebie przy składaniu wniosku o kredyt.

Kalkulator opłat notarialnych

Opłaty notarialne

Kalkulator opłat związanych z zakupem nieruchomości.

Kursy walut

SPREADY WALUTOWE

Zobacz codziennie aktualizowane spready czyli stosowane przez banki kursy przy wypłacie i spłacie kredytu.

Kredyty hipoteczne

© 2005-2017 Big Wave Media Sp. z o.o.