PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

O BANKU - GETIN


 

Getin Bank jest detaliczną częścią ogólnopolskiego Getin Noble Bank SA, należącego do najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. To największy ogólnopolski bank stworzony od podstaw przez polski prywatny kapitał. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, a także małych i średnich firm, samorządów oraz dużych korporacji, oczekujących sprawdzonych produktów finansowych, uproszczonych procedur oraz szybkiej i kompetentnej obsługi. Z usług Banku korzysta dziś ponad 1,6 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

 

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały Wschodniego Banku Cukrownictwa zostały włączone do sieci sprzedaży Getin Banku, natomiast licencja bankowa oraz kapitały spółki posłużyły jako podstawa do stworzenia Noble Banku. 4 stycznia 2010 r. w wyniku połączenia Getin Banku i Noble Banku powstał Getin Noble Bank SA.

 

Getin Bank będąc drugim największym polskim bankiem, jest też najbardziej dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową w naszym kraju. Getin Holding SA to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich grup kapitałowych. Głównym przedmiotem działalności spółki jest wyszukiwanie i realizacja projektów inwestycyjnych na rynkach krajowych oraz zagranicznych, a także tworzenie wartości w obrębie podmiotów wchodzących w skład portfela inwestycyjnego.

 

W skład Getin Holding, obok Getin Noble Bank, wchodzą między innymi firmy doradztwa i pośrednictwa finansowego: Open Finance, Powszechny Dom Kredytowy, ubezpieczyciele – spółki Grupy Kapitałowej Europa oraz spółka działająca na rynku finansowania służby zdrowia: MW Trade.

Getin Holding aktywnie działa na rynkach Europy Wschodniej, gdzie posiada trzy banki. Plus Bank jest liderem ukraińskiego rynku kredytów samochodowych, natomiast białoruski Sombelbank, koncentruje się na sprzedaży kredytów gotówkowych. Ważną pozycję w międzynarodowej strukturze grupy Getin Holding zajmuje działająca w Rosji spółka Carcade OOO wraz z nowo nabytym KubanBank, będąca jednym z liderów tamtejszego rynku leasingowego.

Getin Holding należy do grona największych firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Potwierdzeniem pozycji spółki jest fakt, że od ponad dwóch lat Getin Holding wchodzi do grupy dwudziestu największych spółek tworzących indeks WIG 20.

 

Getin Noble Bank Spółka Akcyjna
ul. Domaniewska 39b
02-675 Warszawa

Wpis do rejestru Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy
Numer: KRS 0000018507
NIP: 7120102793
Wysokość kapitału zakładowego: 953.763.097,00 zł (w pełni wpłacony)

 

Kod SWIFT banku: GBGCPLPK

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:

Telefon:

Miejscowość:

DORADZAMY BEZPŁATNIE W CAŁEJ POLSCE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na zasadach określonych w regulaminie.

REKLAMA

Porównywarka kredytów

Porównywarka kredytów

Sprawdź dokładne raty kredytów w czołowych bankach.

Zdolność kredytowa

Oblicz zdolność kredytową

Oblicz szacunkowo jaki dochód będzie wymagany przez banki przy wskazanej kwocie kredytu.

Jakie dokumenty?

Jakie dokumenty

Zobacz jakie dokumenty będą wymagały banki od Ciebie przy składaniu wniosku o kredyt.

Kalkulator opłat notarialnych

Opłaty notarialne

Kalkulator opłat związanych z zakupem nieruchomości.

Kursy walut

SPREADY WALUTOWE

Zobacz codziennie aktualizowane spready czyli stosowane przez banki kursy przy wypłacie i spłacie kredytu.

Kredyty hipoteczne

© 2005-2017 Big Wave Media Sp. z o.o.