PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

O BANKU - MultiBank


 

MultiBank powstał w 2001 jako detaliczna część BRE Banku SA. Opiera się na solidnym fundamencie. Po dziewięciu latach działalności MultiBank plasuje się wśród największych i najbardziej nowoczesnych instytucji finansowych na polskim rynku. Obecnie dysponuje siecią ponad 130 placówek w całym kraju, a z usług korzysta prawie pół miliona Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Najsilniejszą stroną Banku jest sprawność przejawiająca się w łatwości i szybkości obsługi przez doradcę w placówce, na multilinii lub samodzielnie przez Internet.

 

MultiBank chce być dyskretnym partnerem finansowym, który szybko i sprawnie reaguje na zmieniające się wymagania rynku. Proponuje ofertę dopasowaną do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Sukcesem Banku jest unikalne połączenie wysokiej jakości doradztwa z jednym z najlepszych w Polsce internetowych systemów transakcyjnych, umożliwiającym zdalne zarządzanie finansami oraz korzystanie z szerokiej gamy produktów on-line. Klientów zamożnych MultiBank zaprasza do Klubu Ekskluzywnej Bankowości Aquarius, który łączy tradycyjne zindywidualizowane doradztwo z nowoczesnym modelem obsługi.

 

Sprawna obsługa Klientów stanowi istotną zaletę oferty. MultiBank daje do dyspozycji wiele różnych sposobów dokonywania transakcji i uzyskiwania informacji: multilinia, serwis internetowy, SMS, bankomaty, wpłatomaty. Ponadto, w razie potrzeby do dyspozycji są również Doradcy w Centrach Usług Finansowych, którzy sprawnie pomogą w obsłudze posiadanych produktów bankowych. 

 

MultiBank

Bankowość Detaliczna BRE Banku SA

ul. Piłsudskiego 3
90-050 Łodź
woj. Łódzkie
Polska

 

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr rejestru przedsiębiorców KRS 0000025237.

Według stanu na dzień 01.01.2010r. kapitał zakładowy BRE Banku S.A. (w całości wpłacony) wynosi 118.763.528 zł.

W związku z realizacją warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego, na podstawie uchwały XXI WZ z dnia 14 marca 2008 r., oraz uchwały XVI NWZ z dnia 27 października 2008 r., może ulec podwyższeniu do kwoty 123.763.528 zł. Akcje w podwyższonym kapitale zakładowym BRE Banku SA będą w całości opłacone.

 

Kod SWIFT banku: BREXPLPWMUL

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:

Telefon:

Miejscowość:

DORADZAMY BEZPŁATNIE W CAŁEJ POLSCE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na zasadach określonych w regulaminie.

REKLAMA

Porównywarka kredytów

Porównywarka kredytów

Sprawdź dokładne raty kredytów w czołowych bankach.

Zdolność kredytowa

Oblicz zdolność kredytową

Oblicz szacunkowo jaki dochód będzie wymagany przez banki przy wskazanej kwocie kredytu.

Jakie dokumenty?

Jakie dokumenty

Zobacz jakie dokumenty będą wymagały banki od Ciebie przy składaniu wniosku o kredyt.

Kalkulator opłat notarialnych

Opłaty notarialne

Kalkulator opłat związanych z zakupem nieruchomości.

Kursy walut

SPREADY WALUTOWE

Zobacz codziennie aktualizowane spready czyli stosowane przez banki kursy przy wypłacie i spłacie kredytu.

Kredyty hipoteczne

© 2005-2017 Big Wave Media Sp. z o.o.