PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

O BANKU - Polbank


 

Polbank EFG jest bankiem dla każdego człowieka, serdecznym i ludzkim, zaskakującym swoją otwartością i życzliwością przy każdym kontakcie. Odzwierciedla to także oferta. Bank dysponuje usługami idealnie dopasowanymi do potrzeb Klientów i dynamicznie się rozwija.

 

Polbank EFG S.A. rozpoczął działalność w Polsce wiosną 2006 roku. Już w piątym roku działalności stał się 8 bankiem w Polsce pod względem wartości udzielonych kredytów i 13 pod względem wielkości depozytów. Dzięki intensywnemu rozwojowi bank obsługuje obecnie ponad 800 tys. klientów i posiada sieć ponad 320 placówek w 149 miastach

Do 19 września 2011 r. Polbank EFG S.A. posiadał formę prawną polskiego oddziału banku EFG Eurobank Ergasias SA. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem Polbank EFG S.A. rozpoczął starania o przekształcenie się w bank krajowy.
W dniu 19 września 2011 r. bank został wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego. Tym samym proces transformacji zakończył się i Polbank EFG S.A. stał się samodzielnym bankiem krajowym.

 

Właścicielem wszystkich akcji spółki Polbank EFG S.A. jest EFG Eurobank Ergasias SA, członek europejskiej organizacji bankowej z łącznymi aktywami o wartości 81,9 mld euro. Grupa zatrudnia ponad 25 000 osób w ponad 40 krajach i oferuje swoje produkty oraz usługi poprzez sieć ponad 1 600 placówek i oddziałów, a także inne kanały dystrybucji. 


Bank ma zrozumiałe zasady działania produktów, rzetelną i uprzejmą obsługę i korzystne warunki cenowe. Komunikacja z Klientami opiera się na
 partnerstwie, wzajemnych relacjach prostocie w przekazie.

Motto: „po prostu po ludzku” odnosi się do filozofii działania Banku.

 

Polbank EFG Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 19, wpisana pod nr KRS 0000396490 do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o numerze identyfikacji podatkowej (NIP) - 7010311722 i kapitale zakładowym całkowicie wpłaconym w wysokości 800 000 000 złotych.

 

Kod SWIFT banku: EFGBPLPW

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:

Telefon:

Miejscowość:

DORADZAMY BEZPŁATNIE W CAŁEJ POLSCE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na zasadach określonych w regulaminie.

REKLAMA

Porównywarka kredytów

Porównywarka kredytów

Sprawdź dokładne raty kredytów w czołowych bankach.

Zdolność kredytowa

Oblicz zdolność kredytową

Oblicz szacunkowo jaki dochód będzie wymagany przez banki przy wskazanej kwocie kredytu.

Jakie dokumenty?

Jakie dokumenty

Zobacz jakie dokumenty będą wymagały banki od Ciebie przy składaniu wniosku o kredyt.

Kalkulator opłat notarialnych

Opłaty notarialne

Kalkulator opłat związanych z zakupem nieruchomości.

Kursy walut

SPREADY WALUTOWE

Zobacz codziennie aktualizowane spready czyli stosowane przez banki kursy przy wypłacie i spłacie kredytu.

Kredyty hipoteczne

© 2005-2017 Big Wave Media Sp. z o.o.