PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

O BANKU - mBank


mBank - Uruchomiony w 2000 roku mBank jest pierwszym i dziś największym bankiem wirtualnym w Polsce oraz trzecim największym bankiem detalicznym. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej.

mBank zrewolucjonizował rynek finansowy i udowodnił milionom Klientów, że wygodne korzystanie z usług bankowych możliwe jest bez wychodzenia z domu. Szybko też pokazał, że bankowość nie musi być droga. W ciągu przeszło 10 lat istnienia banku jego Klienci zaoszczędzili miliony złotych na opłatach i prowizjach, nie płacąc m.in. za korzystanie z wielofunkcyjnego eKONTA.

Niezmiennym atrybutem mBanku od lat pozostaje innowacyjność. Możliwość korzystania z funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń albo kredytów przez internet i telefon to standard dostępny dla jego użytkowników. Dlatego „Maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” to hasło, które od lat najlepiej opisuje pierwszy wirtualny bank w Polsce.

mBank dostępny jest na wyciągniecie ręki. Można się do niego łatwo zalogować za pośrednictwem jednego z kilku kanałów dostępu: internetu, telefonu oraz urządzeń mobilnych, takich jak telefony komórkowe i tablety. Klienci potrzebujący wsparcia przy wyborze produktu mogą liczyć na pomoc operatorów mLinii oraz doradców w punktach sprzedaży sieci Aspiro (Centra Finansowe i mKioski).

 

mBank powstał i rozwija się w Łodzi, gdzie znajduje się jego główna siedziba. Jest częścią notowanego na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych BRE Banku SA, wyspecjalizowanego w obsłudze firm, korporacji i instytucji. (BRE Bank SA istnieje na polskim rynku od 25 lat.)

Od 2007 roku produkty i usługi mBanku dostępne są również dla Klientów w Czechach i na Słowacji. Centrale zagranicznych oddziałów banku zlokalizowane są w Pradze i Bratysławie.

 

mBank
Bankowość Detaliczna BRE Banku SA

BRE Bank SA z siedzibą w Warszawie, 00-950 Warszawa, ul. Senatorska 18, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego  prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem  KRS 0000025237,

NIP: 526-021-50-88, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym, którego wysokość wynosi 168.346.696,00 złotych 

 

Kod SWIFT mBank – BREXPLPWMUL

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:

Telefon:

Miejscowość:

DORADZAMY BEZPŁATNIE W CAŁEJ POLSCE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na zasadach określonych w regulaminie.

REKLAMA

Porównywarka kredytów

Porównywarka kredytów

Sprawdź dokładne raty kredytów w czołowych bankach.

Zdolność kredytowa

Oblicz zdolność kredytową

Oblicz szacunkowo jaki dochód będzie wymagany przez banki przy wskazanej kwocie kredytu.

Jakie dokumenty?

Jakie dokumenty

Zobacz jakie dokumenty będą wymagały banki od Ciebie przy składaniu wniosku o kredyt.

Kalkulator opłat notarialnych

Opłaty notarialne

Kalkulator opłat związanych z zakupem nieruchomości.

Kursy walut

SPREADY WALUTOWE

Zobacz codziennie aktualizowane spready czyli stosowane przez banki kursy przy wypłacie i spłacie kredytu.

Kredyty hipoteczne

© 2005-2017 Big Wave Media Sp. z o.o.